מצברים לרכב בצפון

מצברים לכל סוגי הרכבים בצפון

מצברים לרכב בצפון מטרתם לספק חשמל לכל מערכות הרכב שלכם. אסור להזניח ולהתפשר על הטיפול בהם. יש הרבה אנשים המבכרים להמתין עד הדקה התשעים ולהתעלם מסימנים מוקדמים של פעולה לא תקינה של הצבר ברכב שלהם, עד שהם מגיעים למצב בו נתקי להם הרכב ולא מניע.

מצברים בעפולה

מה הן הדרכים כדי למנוע מצב בו המצבר שלכם ללקוי?

  • עליכם לבצע סקר שוק – אם ברצונכם להחליף מצברים בעפולה, כדאי שתבצעו תחילה סקר שוק על מנת לוודא מה המצבר הכי כדאי עבור הרכב שלכם מן ההיבט של דגם הרכב והיצרן. אתם בוודאי יודעים כי השוק מוצף במגוון נרחב של מצברים, משומשים, זולים, איכותיים יותר או פחות. רכשו מותג ידוע שכבר הוכיח את עצמו. שימו לב מה כוללת בתוכה תעודת האחריות אשר ניתנת לכם – האם יש עלויות שונות, כמו למשל שירות של החלפת מצבר עד הבית, וכן מה תוקפה של תעודת אחריות זו.
  • בדקו היטב את המצבר ברכב שלכם – על מנת להאריך את תוחלת חייו של המצבר שלכם, בדקו את המצבר כל חצי שנה. ביכולתכם לבצע בדיקות פשוטות לבדכם במידה ויש לכם קצת ניסיון וידע בתחום. קודם כל, עליכם להקפיד על כללי הבטיחות של הרכב שלכם, כדאי לכם ללבוש כפפות, בגדים מתאימים וכן משקפי מגן. שימו לב בבדיקה שאתם מבצעים על הקופסה של המצבר, תוודאו שהיא לא בעלת סדק או כבל רופף. שנית, עליכם לבדוק היטב את החיבורים של המצבר ולחפש סימני קורוזיה או חלודה, באם ראיתם סימנים כאלו, מרחו עליו שמן וזלין. לסיום, עליכם לבדוק את המפלס מים ואם צריך, הוסיפו מים מזוקקים עד לגובה של כשלושה מילימטר. באם אין לכם את הידע הנדרש כדי לבצע פעולות אלו, אנו ממליצים לכם לשכור את השירותים של חשמלאי מוסמך ובקי בנושא, על מנת שיוכל לערוך במקומכם את הבדיקות הללו.
השאירו פרטים

השאירו פרטים

נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם

דילוג לתוכן